Jan Stibor

Honza vystudoval ČVUT fakultu dopravní obor Informační a telekomunikační technologie. Již při studiích se začal zabývat IT technologiemi a s tím i souvisejícím software. V letech 2005 – 2007 působil ve společnostech Atlantis Datacom (nyní Alternetivo) a Anect a.s jako specialista komunikační infrastruktury. Následně od roku 2007 do roku 2011 jako technický konzultant pro Enterprise IT řešení ve společnosti Hewlett Packard, kde spolupracoval na několika projektech pro velké zákazníky jako DHL, O2, VZP nebo ČEZ.

V roce 2011 přešel do společnosti Huawei Technologies (Czech) s.r.o. na pozici Storage & Server Product Manager a stál u zrodu divize Enterprise v ČR, SR, Slovinsku a v Maďarsku. V této pozici byl zodpovědný za návrhy storage a server řešení, sales strategii, školení partnerů a zákazníků, supervizi implementací a prezentaci řešení u klíčových zákazníků jako ČEZ, SŽDC, KKCG, Škoda auto, Seznam a.s aj.

Rok 2016 považuje za milník ve své kariéře, kdy se rozhodl opustit korporátní sféru a nastoupit do společnosti Huatech a.s (ALTEPRO od 2020) jako IT Solution Architect. Stál u zrodu IT divize a nyní zde zúročuje své bohaté zkušenosti z oblasti diskových polí, serverů, datacenter a zálohovacích řešení.

Certifikace

  • HCIA-Storage
  • HCIP-Storage
  • HCIA-Cloud

HCIP-Storage

HCIA-Cloud

Pracovali jsme už pro

Kde se
školí?

Altepro školicí centrum

Na Maninách 1092/20
170 00, Praha 7

Telefon: